Sabre Red Obranný sprej SABRE BEAR na medvědy

Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 14 recenzíDalší informace

Objem
250 ml

• , zakoupeno v Hookahshop.cz

Nemůžu hodnotit zatím nepoužito, snad to i tak zůstane. Tekutiny je tam dost a vypadá to festovně, tak že by to mohlo vydržet nošení v batohu. Ještě bych uvedl za výhodu, že je pojistka fosforeskní tak že sprej najdete i v noci.

• Mělo by to fungovat .
  • , zakoupeno v Frogtac

• Produkt jsem vyzkoušel pouze jen abych věděl že doopravdy funguje. Mohu potvrdit že opravdu tak jak je v popisu uvedeného spreje. Bohužel na horách nás nepotkalo žádné divoké zvíře takže o tomto snad někdy příště.

Objem
250 ml

Nejlepší sprej na medvědy na trhu, určený na obranu nejen proti medvědům, ale proti všem velkým zvířatům. Lze jej použít také na ochranu svého domova před nevítanými návštěvníky.

• Obsah kontejneru: 237 ml.
  • Hmotnost spreje: 225 g.

Obsah aktivní složky je zhruba 2 %.

Obsahuje 1,1 % Oleoresin Capsicum (výtažek z kajenského pepře), 0,9 % capsaicinoidu.

Největší účinný dosah na trhu: 18 stop (5,5 m), což pro uživatele představuje značnou výhodu a výrazně vyšší bezpečí.

Bezpečnost použití zvyšuje také ve tmě fosforeskující a přehledné ovládání.

Sprej je vybaven pojistkou proti nechtěnému zmáčknutí, která však umožňuje jeho intuitivní a rychlé odjištění při použití.

Náplň spreje je netoxická a nehořlavá, na přírodním základě.

Sprej vytváří hustou mlhu pro maximální účinnost.

Mnohokrát ověřená účinnost nejen na Letecké základně Elemendorf na Aljašce a výzkumném zařízení pro hnědé medvědy v Missoule, Montaně.

Spreje SABRE vyrábí americká firma Security Equipment Corporation, která se zabývá výrobou těchto sprejů od roku 1975.

Spreje SABRE jsou schváleny do prodeje v ČR a je deklarována jejich zdravotní nezávadnost. Obranné spreje SABRE RED představují v současnosti to nejúčinnější a nejlepší na českém trhu.

Objednáním zboží prohlašujete, že jste osoba starší 18 let!!

• Mělo by to fungovat .

• Jen 2% OC? To je snad jen ústní voda, ne?
    • Radši si kupte něco s 10-15% capsaicinu.

• Uciny

Nepouzil jsem ho na medvedy ale s uspechem na cikany, co mi chodi krast a osvedcil se paradne

• Nevyzkoušel jsem
    • Nevyzkoušel jsem

Výrobek jsem zakoupil jako prostředek pro případ nejvyšší nouze při setkání s medvědem na základě popisu výrobce a srovnání parametrů s výrobky téže kategorie.
    Jezdím si občas na Slovensko vyčistit hlavu od starostí a toulám se sám v odlehlých oblastech. Nepřál bych si dostat se do situace, kdy bych spray musel použít.

• Dobrá cena, ideální provedení. Naštěstí jsem zatím nemusel použít.
    • Nevím, nemusel jsme zatím použít.

Dobrá cena, ideální provedení. - zatím jsem nemusel naštěstí použít, takže účinnost nemohu posuzovat, ale dle recenzí ostatních funguje dobře