DogTrace Obranný sprej proti psům Anti-Hund

TOP 7 v kategorii Pepřové spreje

DogTrace Obranný sprej proti psům Anti-Hund

Obranný sprej proti psům Anti-Hund se používá proti útočícím psům, kteří mohou způsobit i závažná poranění. Psi jsou stejně jako vlci instinktivně naprogramovaní kousat...
Doporučená nabídka Půjčovna obojků

Skladem • 1 varianta50 Kč100 % • 652 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 062 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč97 % • 249 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč83 % • 803 recenzíDalší informace

Objem
50 ml

• , zakoupeno v Půjčovna obojků

• Mám malého psa,tak jako ochranu,ale zatím nepoužito.
    • O žádné nevím

Rychlé jednání parádní spolupráci

funguje

Objem
50 ml

Psi jsou stejně jako vlci instinktivně naprogramovaní kousat. Rychlé, hbité a pro psa mnohdy překvapující pohyby, které jsou běžné u sportovců při běhu, jízdě na kole u listonošů a u hravých dětí budí ve zvířatech lovecký instinkt. Obětí se pak stává člověk a přirozené schopnosti psa působí mnohdy vážné následky. Utišující a uklidňující domluva může agresi zvířete zastavit. Jestliže se však mine účinkem pomůže jen Anti-Hund. Nastříkáním přímo na čumák, tlamu a oči zaženete psa do bezpečné vzdálenosti. Speciální účinná kombinace látek Anti-Hund ve spojení se silným stisknutí spreje Vás ochrání!

Složení / Údaje ke komponentům

Chemická charakteristika

Popis:             Balení se stlačeným vzduchem a hnacím prostředkem Propan-Butan.

Nebezpečné obsažené látky: dráždivá látka CS (2-Chlorbenzylidenmalodinitril  CAS-č. 2629-41-1) 1% dráždivá látka CN (Ω – Chloracetophenon CAS-č.1341-24-8) 1% hnací prostředek Propan—Butan (CAS-č. 74-98-6; 106-97-8)

Dodatečná upozornění: Dráždivé látky CN/CS  při používání dle pokynů  způsobují slzení a podráždění očí a sliznic!

Pes automaticky ustoupí od zdroje nepříjemného pocitu, který mu nijak neublíží.

Při skladování a transportu probíhajícím dle určených ustanovení nedochází k žádnému ohrožení.

• , zakoupeno v Půjčovna obojků

• Mám malého psa,tak jako ochranu,ale zatím nepoužito.
    • O žádné nevím

Rychlé jednání parádní spolupráci

funguje

• , zakoupeno v Půjčovna obojků

• Na procházkách se cítím lépe, zatím nepoužit

KVALITNÍ .

• , zakoupeno v Dogtrace.com

S tímto výrobkem se cítím bezpečněji, už dvakrát nás napadl agresivní pes.

• Fungoval naprosto dle očekávání

Produkt jsem si pořídila na cestu do Rumunska, kde je velké množství volně žijících divokých psů. Ač jsem nenapravitelná milovnice zvířat, tak mi nejednou pomohl z prekérní situace s rozzuřeným psem. Hlavně v Karpatech, kde se pohybují ve smečkách. Cena odpovídá kvalitě. Funguje skvěle.

• , zakoupeno v PSINAkup

• cítím se být bezpečně
  • , zakoupeno v e-dog.cz

Pokud bude mít sprej stejný účinek na psy jako na mne, když jsem z něj omylem trochu ufouknul, nemám o účinek obavu.

• , zakoupeno v obchodvpraze

Shrnutí: je slabý